SISTRADE NEWSLETTER

BÜLTENE ABONE OLUN

Bizi takip edin

İletişim SISTRADE

contact-us

Porto Travessa da Prelada 511
4250-380 Porto - Portugal
inov@sistrade.com
Time: Mon. to Fri. 9am-1pm / 2pm-6pm
+351 226 153 600 «National landline call» İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
SPAIN Parque Empresarial La Moraleja
Avenida de Europa 19 3º A
28108 Madrid - Spain
spain@sistrade.com
+34 910 626 803 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
FRANCE Partner (SIPROUDHIS TOURS)
Clément BULHÉ (Responsable Commercial)
cbulhe@rsdistribution.net
39 rue du Mûrier (BP 125)
37540 Saint-Cyr-sur-Loire - France
france@sistrade.com
+33 (0) 2 47 49 55 55 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
ITALY Partner (I&C Sas)
Via Pordenone 3
20132 Milan – Italy
info@gamaiec.com
+39 02 26417365 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
GERMANY Partner (FALCON)
Krümmlingsweg 10a
D-63110 Rodgau - Germany
germany@sistrade.com
+49 (0) 6106 239 27 00 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
POLAND Al. Niepodległości 69 - 7 ª floor
02-626 Warsaw - Poland
poland@sistrade.com
+48 607 636 841 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
SLOVENIA Rozna dolina Cesta II/29
1000 Ljubljana - Slovenia
slovenia@sistrade.com
+386 40 646 753 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
SERBIA Birčaninova 40
11000 Belgrade - Serbia
serbia@sistrade.com
+381 21604305 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
ROMANIA Partner (FLYERPRINT)
Str. Codrescu 6 lasi - Romania
romania@sistrade.com
+40 723 189 010 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
TURKEY Dikilitaş Mahallesi
Hakkı Yeten Caddesi
No:10/N Selenium Plaza Kat: 5&6
34349 Besiktas / Istanbul - Turkey
turkey@sistrade.com
+90 212 381 87 35 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
UAE Partner (ALI ALHASHEMI TRADING CO. LLC.)
SHEIKH ZAYED ROAD - AL QUOZ 1
ALI ALHASHEMI BUILDING
NEAR TIME SQUARE CENTER - P.O.BOX: 10275
DUBAI - UNITED ARAB EMIRATES
abudhabi@sistrade.com
+971 4 3400 303 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
MAROC Partner (AMIGRAPH)
26 Rue Soldat Taoufik Abdelkader
20320 Casablanca - Maroc
inov@sistrade.com
+212 0522 614 874 / 875 / 876 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps
CHINA Partner (EXCEED TECHLINK)
Upper Hill 2601 T2
Huanggang Road 5001
518038 Shenzhen - P.R. China.
exceed@exceed-techlink.com
+86-13611621937 İletişim SISTRADE
Evet, bilgi almak istiyorum
Google Maps

YAZILIMIMIZI TANIYIN

- Şirketiniz için eksiksiz bir ERP çözümü sunuyoruz -

Sistrade recruitment

Bize katılın

İşe Alım

Eğer bize katılmak isterseniz lütfen başvurunuzu buradan iletiniz
inov@sistrade.com

Tüm başvurular, Gizlilik Politikamıza ve İşe Alım ve Seçim sürecindeki kişisel verilerin işlenmesine uygun olarak ele alınacaktır